OOPSCOOL
PATTERNS' RESURRECTION
ISTANBUL

iade-degisim


İade ve Değişim Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak  tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile info@oopscool.com.tr adrsine iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişinizle beraber ekstra olarak gönderilen ve üzerinde müşteri numaramızın bulunduğu Mng Kargo paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.
* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* Mng Kargo aracılığı ile yapılan iade gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
*Yasal düzenlemeler geregi tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dökumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
*Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;
Arap Cami Mahallesi Banka Sokak No:4 Beyoğlu/İSTANBUL adresine gönderiniz.

Değişim İşlemi:

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında, değiştirmek istediğiniz beden veya rengi belirterek ürünü tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak  tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Siparişinizle beraber ekstra olarak gönderilen ve üzerinde müşteri numaramızın bulunduğu Mng Kargo paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

Değişim Şartları:

*Kullanılmış, orjinalligini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.
*Değişim işlemi için gönderiyi MNG Kargo aracılığı ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gercekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
*İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.
*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.
*Lütfen değiştirmek istediğiniz ürünü;
Arap Cami Mahallesi Banka Sokak No:4 Beyoğlu/İSTANBUL adresine gönderiniz.

Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için info@oopscool.com.tr adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.